شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   21:47:25
12:361397/6/6 سه‌شنبه
استاندار مازندران در آئین گاز رسانی به 5 روستای بخش مرزن آباد شهرستان چالوس:
عزم جدی دولت برای گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار

دولت برای گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار عزم خود را جزم کرده است ‎.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد اسلامی استاندار مازندران در آئین گاز رسانی به 5 روستای بخش مرزن آباد شهرستان چالوس در مسجد روستای باندر این بخش افزود: روند گازرسانی به روستاهای مازندران شتاب ویژه‌ای داشته و تصمیم دولت، گازرسانی به همه روستاهای بالای 20 خانوار است .
وی گفت: یکی از مهم ترین سیاست های دولت دوازدهم ایجاد زیر ساخت ها و فراهم کردن امکانات زیربنایی همچون گاز برای مردم است.
استاندار مازندران به گاز رسانی 45 روستای استان از ابتدای امسال اشاره کرد و افزود: براساس برنامه ریزی باید تا قبل از زمستان امسال این تعداد به 150 روستا برسد هر چند با تلاش صورت گرفته، شرکت گاز استان مازندران در گازرسانی به روستاها در دولت تدبیر و امید در کشور رتبه اول را کسب کرده است.
وی ادامه داد: همانند سال گذشته امسال نیز مردم مازندران با توجه به سرمایه گذاری صورت گرفته در حوزه گاز با دغدغه افت فشار گاز مواجه نخواهند شد.
در ادامه این مراسم، جعفر احمدپور مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران نیز با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم تا تعهدات دولت در جهت آسایش مردم را اجرایی کنیم، اظهار کرد: باید فرهنگ همدلی در جامعه تبیین شود.
وی با بیان اینکه 5 روستای بخش مرزن‌آباد چالوس از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند، تصریح کرد: با افتتاح این پروژه 774 خانوار از 5 روستای این بخش از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: برای گازرسانی به این روستاها بیش از 40 میلیارد ریال هزینه شده است.
احمدپور با تاکید بر اینکه مشترکان و مصرف‌کنندگان گاز طبیعی باید بهینه مصرف کنند، تصریح کرد: هرگونه بی‌احتیاطی در مصرف این نعمت الهی، سبب بروز اتفاقات ناخوشایندی در منازل می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تعداد روستاهای گازدار این استان به هزار و 988 روستا افزایش یافته است، یادآور شد: در حال حاضر 99 درصد خانوارهای شهری و 91 درصد خانوارهای روستایی استان مازندران تحت پوشش گازرسانی هستند.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما