شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 7 خرداد 1399   20:22:16
شرکت های گاز استانی
12:071397/6/6 سه‌شنبه
در سومین روزاز هفته دولت صورت پذیرفت:
بهره مندی روستاهای نابر و سعد آباد شهرستان کاشان از نعمت گاز

طی مراسمی همزمان با با سومین روز از هفته دولت، پروژه گازرسانی به روستای بارونق از توابع شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در این مراسم بیان داشت: عملیات اجرایی این پروژه‌ها از مردادماه سال گذشته آغاز و بیش از 25 میلیارد ریال هزینه شده و علاوه بر خانوارهای روستایی، چندین واحد صنعتی گلابگیری واقع در مسیر خطوط گاز این روستاها، نیز گازدار خواهند شد.
وی، با بیان اینکه نابر و سعدآباد جزو آخرین روستاهای فاقد گاز در کاشان به شمار می‌روند، گفت: با گازرسانی به این روستاها کاشان نیز در شمار شهرستان های سبز استان قرار گرفت.
علوی بیان داشت: گاز طبیعی، با زحمات و تلاش های فراوان مسافتی طولانی را طی کرده تا به دست مصرف‌کنندگان برسد، بنابراین در مصرف این نعمت ارزشمند باید نهایت دقت و صرفه جویی منطقی و بهینه لحاظ شود.
بهره برداری از ساختمان اداره گاز نیاسر کاشان
همچنین طی مراسم دیگری ساختمان اداره گاز نیاسر کاشان به بهره‌برداری رسید.
علوی در این مراسم، با اشاره به بیش از 7 هزار مشترک گاز طبیعی در شهر نیاسر گفت: با بهره برداری از ساختمان جدید که شامل دو بخش اداری و پشتیبانی بوده و بالغ بر 8 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آن هزینه شده، امیدواریم سطح کیفیت خدمات بالاتر رفته و رضایتمندی مشترکین نیز افزایش یابد.
وی تصریح کرد: در شهرنیاسر با توجه به وجود 27 مشترک عمده صنعتی از جمله کارخانه سیمان و واحدهای صنعتی گلابگیری و مرغداری و... بطور میانگین ماهیانه بیش از 6 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف می شود.
علوی افزود: به لطف خدا و همت تلاشگران شرکت گاز استان اصفهان، این استان از نظر میزان شبکه گذاری و توسعه گاز در رتبه بالایی در کشور قرار دارد و سالانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سطح این استان توزیع می شود.
این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از نعمات الهی، بهره‌بردن از گاز طبیعی است، اظهار داشت: مطمئناً مردم از خدمات دولت پشتیبانی کرده و دولت نیز بر اساس کار کارشناسی و منطق، خدمت‌رسانی به مردم را با قوت و قدرت ادامه می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه هفته دولت و دهه فجر دو مناسبت مهم برای معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و گزارش عملکرد دولت به مردم است، افزود: فراموش نمی کنیم که این دستاوردها تنها با حمایت و پشتیبانی مردم محقق شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در پایان گفت: گازرسانی به 103 شهر از 107 شهر موجود در سطح استان و همچنین 1338 روستا بیانگر حجم وسیعی از فعالیت و خدمت است که افزایش رفاه عمومی، تقویت چرخه تولید و اشتغال، کاهش آلودگی و افزایش سلامت محیط زیست از نتایج ارزنده آن است.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما