شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   22:17:37
شرکت های گاز استانی
12:421397/6/6 سه‌شنبه
همزمان با هفته دولت انجام شد؛
عملیات گازرسانی به شهرک الهیه جنوبی از فاز 5 شهر بندرعباس

همزمان با دومین روز از هفته دولت، عملیات گازرسانی به 4 هزار و 800 خانوار شهرک الهیه جنوبی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، پارسا پروین مدیرعامل شرکت ‌گاز استان هرمزگان در این آیین که با حضور استاندار، نمایندگان شهر بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: عملیات گازرسانی به شهرک الهیه جنوبی از فاز 5 شهر بندرعباس، با اعتبار 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که طی آن 4 هزار و 800 خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: شرکت گاز استان هرمزگان جزو شرکت هایی است که تقریبا در گستره استان، پروژه های جهت بهره برداری و ارایه خدمات گازرسانی به شهروندان را دارد.
پروین با اشاره به روند عملیات گازرسانی در استان بیان کرد: گازرسانی به شهر پارسیان انجام شده، فاز نهایی گازرسانی به بندرخمیر و بستک دردست اجراست. شهر دشتی نیز تا دهه مبارک فجر آماده بهره برداری خواهد بود و گازرسانی به شهر رودان، درگهان و تعدادی از روستاهای حاجی آباد نیز در حال انجام است.
این مقام مسئول با اشاره به گازرسانی 60 درصد شهر بندرعباس در طرح جامع خاطرنشان ‌کرد: با توجه به تاکید استاندار هرمزگان به منظور سرعت بخشیدن به گازرسانی شهر بندرعباس، این طرح از 14 فاز به 10 فاز تجمیع شد و اکنون فاز پنجم آن انجام شده‌ است.
مدیرعامل شرکت ‌گاز استان هرمزگان افزود: طبق طرح جامع گازرسانی، عملیات گازرسانی به شهر بندرعباس تا سال 1400 محقق خواهد شد و این شرکت جهت تسریع بخشیدن به این طرح با تغییر رویه کاری خود، پنج فاز باقی مانده را در قالب یک فاز به یک پیمانکار واگذار می کند.
وی با اشاره به اهمیت گازرسانی به صنایع ابراز خرسندی کرد: هیچ صنایع متوسط و بزرگی در حال حاضر در استان نداریم که از نعمت گاز طبیعی برخوردار نباشد.
در ادامه این مراسم، استاندار هرمزگان بیان کرد: گاز نیز همچون آب و برق یکی از نیازهای اساسی مردم و از جمله مهم‌ترین حامل های انرژی در توسعه و آبادانی جوامع صنعتی است.
فریدون همتی ابراز داشت: پروژه های عظیمی در بخش گاز داریم که مهم ترین آنها گازرسانی و تامین سوخت صنایع است که تحقق این مهم جز با تلاش و جدیت مسوولان میسر نخواهد شد.
وی تاکید کرد: باید همت خود را به کار گیریم تا پایان دولت تدبیر و امید، گازرسانی به شهر بندرعباس به اتمام برسد.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما