شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   22:53:15
شرکت های گاز استانی
12:321397/6/6 سه‌شنبه
در سومین روز از هفته دولت؛
مشعل گاز در 3روستای استان سمنان روشن شد

طی مراسمی در سومین روز از هفته دولت، مشعل گاز در 3روستای استان سمنان روشن شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در این مراسم که با حضور فرماندار برگزار شد؛ توسعه عادلانه گازرسانی در شهرها و روستاهای استان را از افتخارات مدیران و کارکنان شرکت گاز دانست و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال انجام شد.
وی افزود: انشاءالله با بهره برداری از این پروژه علاوه بر ارتقای سطح رفاه ساکنین منجر به ایجاد رونق بخش تولید و کشاورزی این منطقه شود.
شریفی نژاد مزیت های رقابتی گاز در مقایسه با سایر سوخت های فسیلی و نقش آن در افزایش بهره وری را بسیار حایز اهمیت دانست و گفت: خوشبختانه با توجه به زیرساخت های فراهم شده، پایداری جریان گاز در سراسر استان از ضریب اطمینان بسیار بالایی برخوردار است و شرکت گاز استان در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از پذیرش متقاضیان بخش تولید و صنعت و جایگزینی سوخت واحدهای کشاورزی و صنعتی فعال به گاز با آغوشی باز استقبال می‌کند.
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان، آموزش اصول و روش های استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی را از مهمترین مسئولیت های اجتماعی این شرکت دانست و از ساکنین منطقه جهت شرکت در دوره های آموزشی مربوطه که از سوی شرکت گاز برگزار می شود، دعوت به عمل آورد.
وی همچنین در پایان سخنان خود از عملیات اجرای شبکه گاز در پنج روستای دیگر استان خبر داد که در حال انجام است و به زودی به بهره برداری می رسد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما