شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   22:12:44
مناطق عملیات انتقال گاز
15:251397/5/14 يكشنبه
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران تصریح کرد:
حفظ و استمرار موفقیت‌های سازمانی با گسترش بهره‌وری و سرآمدی

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، حفظ و استمرار موفقیت‌های سازمانی در عرصه انتقال گاز را زمینه تحکیم و گسترش بهره‌وری و سرآمدی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی، در جلسه هماهنگی مدیران مناطق عملیاتی و ستادی شرکت انتقال گاز ایران در سال جاری که در منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، گفت: پیشرفت و موفقیت در امور سازمان در گرو تعیین هدف و تلاش همگانی برای رسیدن به این اهداف است؛ چراکه با برخورداری از توان و تلاش همگانی، می‌توان مسیر موفقیت را هموار کرد و گام‌های اثربخشی در این زمینه برداشت.

وی افزود: بر همین اساس، موفقیت شرکت انتقال گاز نیز نتیجه تلاش و همت والای تمامی ارکان این سازمان بوده و شکی هم نیست که پتانسیل بسیار خوبی در این سازمان وجود دارد و همین عامل می تواند کلید موفقیت یک سازمان باشد.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، استفاده از توانمندی های داخلی، هم افزایی، ارائه گزارش و آگاهی از عملکرد سال گذشته، مرور و شناسایی نقاط ضعف و قوت، ترمیم نقاط آسیب دیده احتمالی و حفظ و استمرار موفقیت های سازمان در عرصه انتقال گاز را از مهم ترین اهداف برگزاری این هم‌اندیشی دانست.

توکلی ضمن اعلام آشنایی و آگاهی از موانع و مشکلات پیش روی مناطق عملیاتی، بیان داشت: همواره بر آن هستیم با ایجاد راهکارهای مناسب، ارائه طریق و بهره‌گیری از خرد جمعی، فردایی متفاوت رقم زده و در مسیر توسعه پایدار گام های اساسی برداریم.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، «خواستن» را شاه کلید و زمینه ساز موفقیت دانست و تصریح کرد: به شرطی که با تمام ارکان وجودی خود بخواهید و در مسیر پیشرفت و ترقی استوار باشید؛ چراکه اگر با مشارکت و همفکری همدیگر بخواهیم، می توانیم در قله‌های توانمندی‌های بایستیم و به فردای روشن چشم بدوزیم.

وی در ادامه گفت: میل به موفقیت وقتی با تمام وجود باشد حل تمامی مشکلات امکان پذیر بوده و لازمه موفقیت یک سازمان در گرو تلاش و همت همگانی است.

توکلی، مهارت های ارتباطاتی، صداقت و صراحت، ظرفیت به کارگیری کارهای سنگین، تصمیمات عاقلانه، غلبه بر ترس، دوراندیشی و ریسک پذیری، انتقاد پذیری، ایجاد انرژی مثبت، علاقه به دیگران و دیگریاری را از عمده ترین عوامل موفقیت مدیران موفق دانست.

بنابراین گزارش، در ادامه این جلسه هر یک از مدیران مناطق عملیاتی و ستادی شرکت انتقال گاز ایران، موانع و چالش‌های موجود در منطقه مورد نظر خود را از نزدیک به صورت کاربردی و ملموس‌تر در میان گذاشته و مورد بحث و بررسی قرار دادند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما