شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   21:48:39
شرکت های ستادی
14:371397/5/28 يكشنبه
مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران خبر داد:
توسعه هزار کیلومتری خطوط لوله انتقال گاز

شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در سال جاری، اجرای بیش از هزار کیلومتر خط لوله گاز را هدف‌گذاری و با اصلاح فرآیندهای مربوطه، سعی در تحقق این هدف بزرگ دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، با بیان این مطلب اظهار داشت: این شرکت به‌عنوان متولی اصلی، با ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه این صنعت تلاش می‌کند تا علاوه بر امکان استفاده از انرژی پاک و ارزان برای مصرف کنندگان و ذی‌نفعان، سهمی در حفظ محیط زیست و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در کشور نیز داشته باشد.

محسن مظلوم فارسی‌باف با بیان اینکه ما عمل به تعهدات و رسیدن به اهداف پیش‌رو را قابل دستیابی می‌دانیم، افزود: خوشبختانه در مسیر اجرا توانسته‌ایم اغلب چالش‌ها را پشت سر بگذاریم و در مسیر عمل به تعهدات گام برداریم و با توجه به روندی که از ابتدای سال تاکنون پیموده‌ایم، دستیابی به اهداف مذکور قابل پیش‌بینی است.

مدیر برنامه‌ریزی و کنترل پروژه شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران برقراری انضباط مالی، تأمین کالا از موجودی‌های قبلی پروژه‌ها، تسهیل فرآیندها، پیگیری‌های جدی مجریان و ستاد، رویکردهای جدید در حوزه اجرا و کنترل پروژه‌ها، حمایت از سازندگان داخلی و تمرکز بر پروژه‌هایی که اولویت بیشتری دارند را از عوامل مهم دستیابی به این اهداف مهم دانست.

فارسی‌باف تصریح کرد: شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تاکنون در بحث رهبری سازمانی بسیار موفق عمل کرده و با پیگیری‌های دلسوزانه و مجدانه امور پروژه‌ها، توانسته حس تعلق را در لایه‌های گوناگون سیستم برانگیزد و کارکنان را به مشارکت در برنامه‌های سازمان تشویق کند.

وی در پایان گفت: خوشبختانه احساس مسئولیت در قبال سرنوشت پروژه‌ها و پیگیری راهبردهای سازمان در بین مدیران تبدیل به فرهنگ شده و همکاران حوزه اجرا نیز تلاش‌های ستودنی در مسیر اجرای مطلوب پروژه‌ها دارند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما