شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 7 خرداد 1399   20:00:55
شرکت های پالایش گاز
12:321397/5/24 چهارشنبه
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی :
توجه ویژه به توسعة نگرش فرآیندی و سیستمی در مجتمع گاز پارس جنوبی

با توجه بسیار ویژه به توسعه نگرش فرآیندی و سیستمی در مجتمع گاز پارس جنوبی، با بهره وری و اثربخشی بسیار خوب ماموریت و رسالت خود را انجام خواهیم داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، در جلسه افتتاحیه ممیزی خارجی سیستم های مدیریت یکپارچه مجتمع با بیان مطلب فوق، اظهار داشت: اکنون مجتمع گاز پارس جنوبی در صنعت نفت، گاز و انرژی کشور رسالت و ماموریت بسیار بزرگی را بر دوش دارد.
هادی هاشم زاده فرهنگ، در ادامه عنوان داشت: با بهره وری و اثربخشی بسیار خوب و شایسته، ماموریت بسیار بزرگ خود را به سرمنزل مقصود خواهیم رساند.
وی عنوان داشت: این مهم با توسعه نگرش فرآیندی و توسعه نگرش سیستمی محقق خواهد شد و اکنون جبهه کاری تیم ممیزی، پنج پالایشگاه و ستاد مجتمع پارس جنوبی است.
فرهنگ تصریح کرد: روند توسعه پیوسته و شتابان ما در مجتمع گاز پارس جنوبی به گونه‌ای است که اکنون تصدی‌گری 10 پالایشگاه مهم را بر عهده داریم و این روند توسعه کماکان ادامه خواهد داشت.
این مقام مسئول در ادامه به بیان اهمیت بسیار مهم مشارکت کارکنان در انجام ارزیابی اشاره و خاطرنشان کرد: متخصصان و کارکنان مجتمع به صورت کامل در انجام ارزیابی ها مشارکت داشته اند و کماکان درانجام این فرآیند با مشارکت کامل گام بر خواهند داشت و با شفافیت کامل و با ارائه اطلاعات دقیق این فرآیند را به سرانجام خواهند رساند.
مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: امیدواریم که این فرآیند که فرآیندی بسیار مهم در چرخه یادگیری مجتمع و بلوغ سازمانی است، با کیفیت و اثربخشی خوبی همراه و خروجی خوبی همراه با اطلاعات مفید به دنبال داشته باشد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما