شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 15 تير 1399   22:34:39
شرکت های پالایش گاز
14:291397/5/28 يكشنبه
در نشست مدیران پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و پارک علم و فناوری خراسان عنوان شد؛
تشکیل پردیس تخصصی گوگرد در منطقه سرخس

طی نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و رییس پارک علم و فناوری خراسان، زمینه‌های همکاری بین این پالایشگاه و پارک علم و فناوری مورد بررسی قرار گرفت و توافقات لازم برای تشکیل پردیس تخصصی گوگرد در منطقه سرخس صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مجید منبتی مدیر عامل پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در دیدار با رضا قنبری، رییس جدید پارک علم و فناوری خراسان، گفت: امروز نقش شرکت‌های دانش بنیان در عرصه اقتصادی کشور بسیار حائز اهمیت است و باید تاثیرگذاری شرکت ها و محصولات دانش بنیان آنها در سطح جامعه نمایان شود.

وی در ادامه بر آمادگی این مجتمع گازی در زمینه افزایش همکاری با شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری تاکید و تصریح کرد: یکی از محصولات جانبی این مجتمع تولید گوگرد است که با توجه به وجود پالایشگاه در منطقه مرزی شهرستان سرخس و ظرفیت بسیار بالای منابع گوگردی، شرکت های دانش بنیان می توانند در این عرصه حضور پیدا کرده و اقدام به ایجاد محصولات با ارزش افزوده بالاتر کنند.

منبتی خاطر نشان کرد: حضور شرکت های دانش بنیان در این زمینه منجر به افزایش اشتغال و سرمایه گذاری به ویژه در منطقه سرخس خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امروز کسب و کارها از سطح صنعت فراتر رفته است، بیان داشت: پارک علم و فناوری نیز می‌تواند در حوزه‌های جدید ورود پیدا کند و همچنین کارآفرینان موفق پارک با حضور در سطح شهرستان سرخس، ضمن تشریح اهمیت کسب و کار برای جوانان، زمینه های ایجاد اشتغال برای آنان را بازگو کنند.

در این نشست رضا قنبری رییس جدید پارک علم و فناوری خراسان طی سخنانی یادآور شد: پارک علم و فناوری استان از ظرفیت‌های قانونی خود برای تشکیل پردیس تخصصی گوگرد در سرخس استفاده خواهد کرد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما